Biuletyn Informacji Publicznej

Drukuj

Zamówienia publiczne

Ogłoszenie o zamówieniu - BAG.261.1.27.2018

19-10-2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku postanowiliśmy wdrażać Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która w przyszłości będzie podstawowym narzędziem które umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych. 

Wszystkie dokumenty oraz wszelkie korespondencja dotycząca niniejszego postępowania tj. Usług wsparcia technicznego na macierze Vmax V40K na okres 12 miesięcy o nr BAG.261.1.27.2018, opublikowane będą na platformie. Wejście na platformę poprzez link:

https://nfz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 576 87 90 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

źródło - Biuro Administracyjno-Gospodarcze

Podmiot publikujący: Centrala NFZ
Autor informacji: Aleksandra Pilarska - Pogoda
Publikujący informację: Paweł Grzybowski
Publikacja informacji: 19.10.2018 00:00
Źródło: Biuro Administracyjno-Gospodarcze
Sprawdź historię zmian
Wszystkie aktualności